DARIUS - osuszanie budynków, termowizja, izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe | 501 340 079

O FIRMIE

Nasza firma powstała w 1996r. Tematem osuszania budynków i budowli zajęliśmy się jako jedni z pierwszych w Polsce. Ponad 20-letnie doświadczenie i nieprzerwana działalność na rynku budowlanym daje naszym klientom gwarancję profesjonalnie wykonanych usług.  Zapewniamy pomoc w trudnych chwilach: zalania pomieszczeń, zagrzybienia, przemarzania i innych, tego typu poważnych awarii.

Właściciele firmy „Darius” Dariusz Świackiewicz ukończyli wydziały Inżynierskie na Politechnice Wrocławskiej, zdobyli fachową wiedzę i certyfikaty znajomości tematu podczas szkoleń, kursów i praktyk w Niemczech, Austrii i USA.

Po powodzi w 1997 r. przeprowadziliśmy kilkadziesiąt bezpłatnych szkoleń w wielu gminach południowej Polski. Dostarczyliśmy również kilka tysięcy osuszaczy kondensacyjnych do usuwania skutków powodzi. Były to osuszacze wyprodukowane w Polsce z naszą dużą pomocą merytoryczną i techniczną. Nadzorowaliśmy proces osuszania we wszystkich gminach województw dolnośląskiego i opolskiego.

Stale współpracujemy z wieloma dużymi firmami budowlanymi, deweloperami, zarządcami nieruchomości z całej Polski, a także z rzeczoznawcami z kraju i z zagranicy.

Priorytetem dla naszej działalności jest zadowolenie klientów, dlatego stawiamy na stały rozwój kompetencji i wiedzy zarówno naszej i jak i pracowników Firmy. Do każdego problemu podchodzimy indywidualnie, wykonując szczegółowe analizy, służąc radą i pomocą przy osuszaniu, wykonywaniu pomiarów termowizyjnych i wilgotności oraz prac izolacyjnych przeciwwilgociowych i przeciwwodnych. Ważne jest dla nas partnerstwo w kontaktach biznesowych. Jesteśmy dziś znaną marką i symbolem najwyższej jakości innowacyjnych rozwiązań i sprawdzonych technologii. Firma „Darius” to przede wszystkim firma ekspert i mentor w wąskiej dziedzinie usuwania szkód zalaniowych.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej firmy i składania zapytań ofertowych, a przede wszystkim do bezpośredniego kontaktu z doradcami.

Kontakt