DARIUS - osuszanie budynków, termowizja, izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe | 501 340 079

Osuszanie „na miarę”

Nasi Klienci zanim skontaktują się z nami czasami podejmują samodzielną próbę osuszenia zalanych miejsc. Niekiedy w jakimś stopniu się to udaje. Okupione jest to zwykle niepewnością, stresem i wątpliwościami co do opłacalności a także wątpliwościami czy przyczyna zalania jest odpowiednio usunięta. Jeśli chcą Państwo uniknąć błędów, niepewności i mieć gwarancję pozbycia się problemu prosimy ZAUFAĆ […]

Pogotowie Zalaniowe 24h.

W przypadku nagłych i dużych awarii wodnych gdzie szkody powstałe w wyniku zaniechania działań mogą być znaczne działamy w trybie tzw. POGOTOWIA ZALANIOWEGO.Szybkie i odpowiednio dobrane działania mogą znacznie ograniczyć czas i koszty związane z usunięciem awarii. Nie zwlekaj, liczy się każda godzina!

OZONOWANIE

OZONOWANIE jest w naszej ofercie od wielu lat!Szczególnie polecamy gdy w związku z długotrwałym zawilgoceniem dochodzi do rozwoju grzybów pleśniowych, niebezpiecznych dla zdrowia ludzi. Przywraca świeżość i czystość powietrza w krótkim czasie. OZON – gaz będący specyficzną odmianą tlenu, która składa się z trójatomowych cząsteczek tlenu. Brzmi poważnie? Coś w tym jest!Wg. niektórych źródeł uznaje […]

Odnośnik

Zalanie.pl na Facebook

„Jak to nie macie facebooka?”. Od dziś możecie obserwować nas na Facebook. W związku z tym, że platforma daje duże możliwości wygodnej interakcji z Klientem wyszliśmy Państwu na przeciw!

Za pośrednictwem fb możecie Państwo przesyłać wygodnie zdjęcia i filmy dotyczące problemów a także za pośrednictwem czatu uzyskać szybko informację i pomoc.

W miarę możliwości będziemy od czasu do czasu publikować ciekawostki dotyczące naszej branży i rzeczy jakie nas spotykają na co dzień… a jest co opowiadać!

→ → → Zalanie.pl na Facebook ZAPRASZAMY ← ← ←