DARIUS - osuszanie budynków, termowizja, izolacje przeciwwodne i przeciwwilgociowe | 501 340 079

OSUSZANIE

Szkody powstałe w wyniku zalania mają przeróżne przyczyny. Może to być nieszczelność instalacji centralnego ogrzewania, instalacji ciepłej lub zimnej wody lub kanalizacji, awaria różnych domowych urządzeń jak pralki, zmywarki. Wiele awarii wynika z nieszczelności murów, dachów i wszelkich otworów, którymi może przenikać do wewnątrz woda opadowa. Najpoważniejszą z nich jest bez wątpienia powódź, której często nie można zapobiec, a szkody są ogromne.

Ważne jest aby jak najszybciej zlokalizować przyczynę zalania, jego zakres, skutki np.: w postaci zagrzybienia i/lub wysolenia i na tej podstawie wdrożyć odpowiednią metodę likwidacji szkód zalaniowych. Na podstawie naszej diagnozy dobieramy technikę najbardziej optymalną do danej sytuacji.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem pracującym techniką kondensacyjną i adsorpcyjną, stosujemy urządzenia sprężające powietrze i ozonujące, posiadamy fachową wiedzę popartą wieloletnim kształceniem i doświadczeniem. Wszystkie etapy prac dokumentujemy i prowadzimy, aż do momentu osiągnięcia pożądanych rezultatów.
NIGDY nie pozostawiamy klientów z nierozwiązanymi problemami.

Gwarantujemy czystość biologiczną osuszanych powierzchni i doprowadzenie budynku do używalności sprzed zalania.

Kontakt